Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

Сьогодні підписано Меморандум про співробітництво між Корнинською сільською радою Рівненської області та Біловодською селищною військовою адміністрацією.

 

«Ми об’єднуємося, перш за все, задля забезпечення взаємодії у сфері захисту прав і свобод людини, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, екологічних та інших інтересів мешканців та внутрішньо переміщених осіб, а також для взаємодопомоги та обміну досвідом, які корисно впливатимуть на наші громади», – зазначив начальник військової адміністрації Віктор Кобернюк та висловив вдячність сільському голові Горбатюк-Василейко Роману.

 

Метою цього Меморандуму є співпраця та консолідація зусиль сторін, спрямованих на підтримку життєдіяльності громад в умовах війни, розвиток їх економіки, а також надання матеріальної та соціальної допомоги військовослужбовцям, які захищають цілісність і суверенітет нашої держави.

 

Відвідали сільську друкарню, де зберігається старовинне поліграфічне обладнання та професійно виготовляється багато різноманітної продукції. Послухали цікаві історії про створення книг та діяльність підприємства, побачили рідкісні книги, які друкувались для Національного університету «Острозька академія», та домовились про подальшу співпрацю.