Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

В рамках меморандуму про співпрацю з Рівненською обласною бібліотекою в Бібліотеці на Лебединці відбулася тепла зустріч, де присутні в затишній та дружній атмосфері поринули у світ цікавих фактів про німців та життя відомих постатей Німеччини.

За горнятком запашного чаю згадали всім відомих поетів Гете та Шиллера, казкарів братів Грімм, талановитих композиторів Л. Бетховена, Й. С. Баха. Прозвучала інформація і про відомих винахідників: Вільгельма Рентгена, котрий винайшов рентгенівський апарат та Рудольфа Дизеля з його дизельними двигунами та ще багато інших.

Також, слухачі дізналися чимало цікавого та неординарного про Німеччину та її мешканців. А на завершення зустрічі обговорили бажані теми для подальших зустрічей.

 

Для молодшої авдиторії з-поміж ВПО відбувся виїзний захід, де завдяки настільному театру «Камішібай» присутні поринули в світ чаклунства та магії.

В рамках проєкту "Бібліотека-партнер Goethe-Institut. Мова. Культура. Німеччина" відбулося казкове дійство, де відома книга німецького письменника Отфріда Пройслера «Маленька відьмочка» («Die kleine Hexe») заграла новими казковими барвами. Розповідь відбувалася німецькою та українськими мовами.