



Учора, 28 вересня, до Дня Захисників і Захисниць України в Рівному відбувся відкритий турнір зі спортивного більярду серед ветеранів і військовослужбовців. Загалом захід відвідали 30 учасників і вболівальників з різних регіонів України.
У змаганнях серед чоловіків перше місце посів Богдан Дужик, керівник центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь» в Рівному; другим став Микола Лукомський, майор ЗСУ, який представляв Чмирівську сільську військову адміністрацію. Третє місце посів Віктор Кобернюк, підполковник ДПСУ, начальник Біловодської селищної військової адміністрації.
Серед жінок на першу сходинку п'єдесталу піднялася Владислава Ходарева, друге місце за Оксаною Сидоренко, «бронзу» здобула Марина Фесенко. Усі представниці з міста-героя Маріуполя та є членкинями родин військових.
Уся подія відбулась у теплій та дружній атмосфері. Окрім змагальної частини були вітання на адресу ветеранів і військовослужбовців від представниці відділу освіти Людмили Старікової. Вона подарувала учасникам та вболівальника дві українські пісні у власному виконанні. Окрім цього, присутні за філіжанкою кави мали можливість познайомитися, поспілкуватися одне з одним і поділитися своїми враженнями від заходу.
Висловлюємо щиру подяку в сприянні у проведенні заходу Андрію Демчуку, директору регіонального центру «Інваспорт» та Анатолію Соляру, голові ТО ГО «ВФСТ "Колос"» у Рівненській області.
«Дякую працівникам Біловодської адміністрації за підтримку в проведенні турніру. Ці змагання дають поштовх для об'єднання та підтримки ветеранів війни в зовсім не формальний спосіб. Такі події дозволяють не лише проявити спортивний дух, а й відчути тепло спільноти, яка цінує службу й мужність військових. А ще це чудова нагода для відпочинку й відновлення сил. Отриманий результат додає віри та сил рухатися вперед — організацію та проведення нових спортивних змагань», — поділився ініціатор турніру Сергій Татарка, заступник начальника Біловодської військової адміністрації з житлово-комунальних та соціальних питань.
Більше світлин з події на сторінці Facebook https://www.facebook.com/share/p/1GPEGBzYY8/






