Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

Руслана Багінська – завідувач сектору культури, молодіжної політики та спорту Біловодської селищної військової адміністрації, нагороджена Подякою від Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну та плідну діяльність в умовах воєнного стану і з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. 

 

Віктор Кобернюк, начальник Біловодської селищної військової адміністрації урочисто вручив Подяку та привітав зі здобутими досягненнями, висловив щиру вдячність за самовіддану працю, натхнення та ініціативу у планах на майбутнє! 

 

Руслана Миколаївна з початку вересня приєдналася до колективу військової адміністрації та очолила напрямок культурного розвитку Біловодської громади. За цей невеликий проміжок часу працівниця досягла високих успіхів в роботі – відновлена діяльність у сфері культури, національностей, релігій та туризму, утворено  історико-топонімічну комісію військової адміністрації, заключено меморандуми про співпрацю з багатьма творчими закладами Рівненщини, організовано екскурсії, поїздки та безоплатне відвідування театральних вистав для внутрішньо переміщених осіб.