Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

24 жовтня начальник Біловодської селищної військової адміністрації Віктор Кобернюк та начальник Управління економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Біловодської селищної ради Анастасія Волошина взяли участь в Польсько-українському бізнес-форумі в контексті перспектив відбудови України.

 

Подія в місті Рівному об'єднала представників державних органів влади та бізнесу, відкрила можливість почути різноманітні погляди на проблеми та шляхи розвитку України.

Обговорили питання наявних інструментів підтримки польсько-української економічної співпраці, кращі практики двостороннього співробітництва, залучення інвестицій та можливості для бізнесу двох країн.

Біловодська громада рік тому зробила перший крок на шляху до об’єднання польських та українських інтересів в рамках співпраці з Польським Фондом «REYBUDHELP».

Надійний партнер у сфері гуманітарної підтримки, завдяки якому внутрішньо переміщеним особам Луганської області надано необхідну допомогу, а представники Біловодської адміністрації отримали можливість відвідати цей семінар спільно з віцепрезидентом правління Фонду Олегом Годинюком.

 

Сподіваємось в подальшій діяльності використовувати польський досвід та залучати інвестиційних партнерів з Польщі для відбудови Біловодської територіальної громади.

 

Семінар організований Центром стратегічних досліджень Варшавського Інституту підприємництва в рамках проєкту «Польський сервіс відбудови України».

Business for Ukraine Center діє при Związek Przedsiębiorców i Pracodawców у співпраці з Fundacja Totalizatora Sportowego.