Біловодський ліцей «Лідер» Біловодської селищної ради Луганської області в особі директорки Єресковської Віри Олександрівни та громадська організація «Неємія» в особі виконавчої директорки Мачабелі Тетяни Мигалівни підписали Меморандум про співпрацю.
Підписання цього документа започатковує партнерство у сфері психологічної та юридичної підтримки педагогічних працівників Біловодського ліцею «Лідер».
Першим кроком у межах співпраці став курс для педагогічних працівників від ГО «Неємія» — «Самодопомога Плюс» (Self-Help Plus, SH+).
Цей курс, розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), допомагає людям навчитися керувати стресом та долати наслідки складних життєвих ситуацій. Програма проходить у форматі мультимедійних занять протягом п’яти тижнів у групах чисельністю до 30 осіб.
Курс SH+ довів свою ефективність у зниженні рівня стресу та може стати профілактикою психічних розладів, сприяючи підвищенню психологічної стійкості педагогів.
Віра Єресковська, директорка ліцею «Лідер» та учасниця курсу, зазначила: «Цей курс став для нас не лише можливістю віднайти внутрішній спокій, а й навчитися краще розуміти себе та свої емоції. У сучасних умовах вчитель має бути не лише професіоналом, а й людиною, здатною зберігати емоційну рівновагу. “Самодопомога Плюс” — це цінний інструмент для підтримки педагогів, який допомагає відновити ресурси й продовжувати працювати з натхненням».
