gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Біловодська селищна військова адміністрація

 

   Сьогодні 23 травня року відбулося засідання комісії з призначення іменних стипендій Біловодської селищної ради учням закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної територіальної громади, переможцям, призерам, учасникам ІV (Всеукраїнського) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, інтелектуальних та творчих конкурсів, турнірів; учням які мають високі успіхи у навчанні; випускникам 11-го класу.

   Відкриваючи засідання, начальник Біловодської селищної військової адміністрації Віктор Кобернюк наголосив про важливість надання одноразових стипендій Біловодської селищної ради учням закладів громади: ”У такий важкий для кожного з нас час, особливо для наших дітей, які зіткнулися з страшними викликами війни, необхідна перш за все підтримка з боку громади. Не дивлячись на те, що декому з них довелося покинути свої домівки, а більшість навіть залишаючись на окупованій території продовжують здобувати українську освіту, більше того, беруть участь у різноманітних конкурсах і олімпіадах, тим самим прославляють свою маленьку батьківщину – Біловодщину. Мною було прийнято рішення внести зміни до Положення про іменні стипендії Біловодської селищної ради і до категорії претендентів включити учнів, які мають високі успіхи у навчанні та випускників. 11-го класу. Сподіваюсь, це стане гарним стимулом для наших учнів.”

   Членами комісії одноголосно прийнято рішення затвердити список претендентів на призначення іменних стипендій учням закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної територіальної громади, а саме: 23-м переможцям, призерам, учасникам ІV (Всеукраїнського) та ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, інтелектуальних та творчих конкурсів, турнірів; 23-м випускникам 11-го класу та 4-м учням, які мають високі успіхи у навчанні з них 2 претенденти на нагородження срібною медаллю та 2 претенденти на свідоцтво з відзнакою.