Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Біловодська селищна військова адміністрація формує склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Біловодській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Біловодській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції. Персональний склад Ради формується з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради, визначених Положенням про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб, та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.

Відбір нових членів Ради здійснюється на підставі поданих до Біловодської селищної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

-заяви у довільній формі;
- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
- документа про освіту (за наявності);
- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

 

Пропозиції щодо включення до складу Ради подаються в управління економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Біловодської селищної ради: в електронній формі - на електронну адресу bilovodsk@loga.gov.ua, у паперовому вигляді – за адресою м. Рівне, вул. Словацького, 1, каб. №87 (зал засідань).

Пропозиції приймаються до 5 вересня 2023 року включно.

За додатковою інформацією звертатися в управління економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Біловодської селищної ради, моб. (097) 294-25-98.