Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

Дорогі діти! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

 

Біловодщина разом з усією Україною сьогодні відзначає це важливе, урочисте і зворушливе свято. Саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до нових звершень та життєвих перемог.

 

Наразі вже другий рік це свято проходить в умовах повномасштабного вторгнення.  Територія нашої громади повністю окупована ворогом, який, зухвало хазяйнуючи в наших школах, забороняє дітям навчання українською мовою і намагається знищити все, що пов’язує їх з Україною. Багато учнів нашої громади розсіяні по всьому світові. Але це не в змозі зруйнувати передчуття нового старту у незвіданий, цікавий Світ Знань. Навіть за таких складних обставин ми розпочинаємо новий навчальний рік у двох ліцеях громади, де понад 400 учнів будуть навчатися онлайн. Також повноцінно відновлюють свою роботу центр дитячої та юнацької творчості, туризму і краєзнавства, інклюзивно-ресурсний центр, центр професійного розвитку педагогічних працівників. Наші діти реалізовуватимуть своє право на освіту. А ми будемо з вдячністю пам‘ятати, що таку можливість нам подарували наші мужні захисники та захисниці, які тримають оборону.

 

З усією теплотою висловлюємо велику вдячність освітянам за щоденну самовіддану працю у надскладних умовах, за розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

 

Любі школярі! Нехай у Вашому житті завжди буде можливість вчитися і знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Ніколи не втрачайте прагнення до пізнання і мудрості! 

 

Усім у новому навчальному році вдалого старту з вірою в Перемогу! Слава Україні!

 

З повагою,
Начальник Біловодської селищної військової адміністрації Віктор Кобернюк,
Начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лариса Супрун