Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

 

Троє дітей Біловодської громади у складі групи з іншими дітьми Луганщини отримали можливість двотижневого оздоровчого відпочинку та екскурсій в місті Понятова. Діти відвідали костели, музеї у місті Люблін, Старого міста, Казимеж-Дольни, різні пам’ятки культури та замки. Молодь взяла участь у запланованих майстер-класах по польськім національним та релігійним танцям, а також в інших культурно-розважальних заходах.

Захід організований з ініціативи Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА при відповідній домовленості з керівництвом Люблінського воєводства Республіки Польща.

 

Ще дев'ять дітей протягом трьох тижнів проходили оздоровлення в українських Карпатах. Окрім табору, юні туристи громади відвідали водоспад «Шипіт», крісельний витяг на гору «Маковиця», а також серце українських гір — озеро «Синевир». «Учора — мрія, сьогодні — пригода, завтра — спогад» — так підсумували діти свою подорож.

Ініціатором події виступила Лариса Супрун, начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради. Кошти для реалізації надали приватні донори.