Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

Біловодська селищна військова адміністрація отримала Подяку від імені особового складу оперативно-стратегічного угрупування військ «Хортиця» та від Заступника командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» з логістики бригадного генерала (ім’я на зображенні приховано з метою безпеки) за активну громадянську позицію, підтримку та вагомий внесок у забезпечення виконання бойових завдань Збройних Сил України.

 

«Ми продовжуємо традицію допомоги Збройним силам України, які боронять Україну та виконують бойові завдання на території Луганської області, започатковану Луганською обласною військовою адміністрацією», – зазначив начальник адміністрації Віктор Кобернюк.

 

Нещодавно заступник командувача оперативно-стратегічного угрупування військ «Хортиця» з логістики бригадний генерал (ім’я приховано з метою безпеки) звернувся із проханням в наданні матеріально-технічної допомоги, з метою організації рубежів оборони Луганської області та протидії збройної агресії російської федерації. Керівництво Біловодської селищної військової адміністрації оперативно відгукнулось на потреби військових та закупило з селищного матеріального резерву квадрокоптери DJI MAVIC 3 FLY MORE COMBO, у кількості – 10 штук, на суму – 1 290 000 грн.

 

Особливі відносини склалися саме з частиною, яка захищає нашу спільну Батьківщину на Луганському напрямку. Передача квадрокоптерів до військової частини відбулась спільно з Луганською обласною державною адміністрацією.

Військова адміністрація Біловодської громади завжди підтримає та докладе максимально зусиль, аби допомогти нашим військовим!

Слава Україні! Героям слава!