Логотип Біловодської громади
Малий герб України
Піктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

В рамках Меморандуму про співпрацю між Рівненським обласним академічним музично-драматичним театром та Біловодською селищною військовою адміністрацією внутрішньо переміщені особи Луганської області отримали можливість безкоштовно відвідувати вистави протягом всього театрального сезону.

Культурний та духовний розвиток особистості розпочато із перегляду сучасної вистави «Зерносховище», в якій порушено тему Голодомору 1932-1933 рр. та поставлено за п'єсою української письменниці Наталії Ворожбит. Глядачі із затамованим подихом дивилися виставу, до глибини душі відчули емоції, які хотіла передати драматургиня, та сюжет дозволив провести паралелі між сучасними проблемами та тими роками. До речі, цю ж п'єсу ставили на сцені Королівського Шекспірівського театру в Англії, що підтверджує, наскільки сильний сюжет твору.

Не залишив байдужими переселенців й спектакль за твором Ольги Кобилянської «Земля» в інсценуванні Олександра Олексюка. Повість присвячена землі в її особливому значенні і людям, що живуть на ній, що годуються від неї. Соціально-психологічна драма викликала в наших земляків непереборний шквал емоцій, але дивлячись виставу співчуваєш і відчуваєш усіх героїв впродовж всієї історії, завдяки професійній та неперевершеній грі акторів.

Висловлюємо щиру вдячність за чудову можливість стати частинкою художнього світу Рівненщини!