У Біловодському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася тематична бесіда, присвячена Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту — дню скорботи, роздумів і відповідальності перед історією.
Під час заходу вихованці ознайомилися з трагічними подіями періоду Голокосту, дізналися про знищення мільйонів безвинних людей, про зламані долі, утрати та біль, спричинені нацистської політикою ненависті і нетерпимості. Особливу увагу було приділено важливості збереження історичної правди й пам'яті як застереження для майбутніх поколінь.
Під час зустрічі присутні обговорили питання людяності, співчуття, толерантності, поваги до гідності кожної людини, а також небезпеку дискримінації, ксенофобії та байдужості в сучасному світі. Учасники мали змогу висловити власні думки й зробити важливі моральні висновки.
«Пам'ять про трагедію Голокосту — це не лише наша шана загиблим, а й важливий крок для нинішніх і майбутніх поколінь. Пам'ятаємо, усвідомлюємо, не допускаємо повторення», — поділилась Наталія Кукушкіна, в.о. директорки центру.
Освітній простір працює на базі гуманітарного хабу «Біловодщина незламна» в м. Рівне, а освітньо-виховну роботу здійснюють педагоги Біловодського центру дитячої та юнацької творчості, туризму і краєзнавства.
Охочих долучитися чекають за адресою: м. Рівне, вул. Пластова, будинок 29.
За графіком Пн — Пт: 10:00 — 17:00.
тел.: +380930681072.
Посилання на групу у Facebook fb.com/groups/776750467789145