У межах Тижня безпеки дорожнього руху 12 травня 2026 року в Біловодському центрі дитячої творчості відбулася змістовна зустріч із лейтенанткою поліції Ілоною Калініченко — інспекторкою відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області.
Оскільки на захід завітали діти різного віку, теми спілкування підібрали індивідуально. Разом з пані Ілоною вихованці обговорили:
- правила дорожнього руху та важливість світловідбивних елементів (флікерів);
- правила поведінки в громадських місцях;
- протидію булінгу й кібербулінгу;
- інформаційну безпеку (тема «Обережно: вербують!»).
Зустріч відбулась у форматі живого діалогу. Вихованці активно ставили запитання та ділилися думками. Найбільше захоплення викликала практична частина: молодь почула роботу спецсигналів патрульного авто, дізналася, як працює рація і як правоохоронці зупиняють порушників.
Дякуємо пані Ілоні за цікаве заняття та важливі знання, що допоможуть дітям почуватися у безпеці!
Освітній простір працює на базі гуманітарного хабу «Біловодщина незламна» в м. Рівне, а освітньо-виховну роботу здійснюють педагоги Біловодського центру дитячої та юнацької творчості, туризму і краєзнавства.
Охочих долучитися чекають за адресою: м. Рівне, вул. Пластова, будинок 29.
За графіком Пн — Пт: 10:00 — 17:00
тел.: +380930681072.
Посилання на групу у Facebook fb.com/groups/776750467789145
