gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Біловодська селищна військова адміністрація

Цьогоріч свято присвячене поверненню з фронту і полону найдорожчих

В стібки вишиванок ми вкладаємо любов, створюємо оберіг від поганого, чекаємо на найшвидше повернення додому рідних з фронту і полону та в цей час віримо у перемогу, адже крок за кроком Україну звільняють збройні сили від російських загарбників.

Сьогодні колектив Біловодської селищної військової адміністрації спільно з колективом Чмирівська сільська військова адміністрація Старобільського району приєдналися до відзначення свята та провели мирне зібрання з увагою до проблеми повернення українських військовополонених.

«Вишита сорочка єднає українців крізь простір і час – майже сто років тому і сьогодні ми об’єднані спільною вірою у незалежність, у Перемогу, стібки надії та любові вишиті на сорочках дитини, яка закордоном чекає повернення додому, матері, яка чекає з полону свого сина та військового, який захищає Батьківщину на фронті, вишиванка передає всі наші почуття, слова від серця написані мальовничими візерунками, тому ця традиція є невід’ємної складової нашої культурної спадщини», – зазначив начальник військової адміністрації Віктор Кобернюк в інтерв’ю для Телеканал "Рівне 1".

«Це душа українського народу…». Так називав українську вишиванку Тарас Шевченко, який, проживаючи на чужині, завжди одягав її на великі свята.