Малий герб УкраїниМалий герб України
Малий герб УкраїниМалий герб України
Піктограма портала державних послугПіктограма портала державних послуг

gov.ua

Місцеве самоврядування України

Старобільський район, Луганська область

Жовто-блакитний стовбчикЖовто-блакитний стовбчик

Біловодська селищна військова адміністрація

 

Посилання на сайт storm.mvs.gov.uaПосилання на сайт storm.mvs.gov.ua

 

Матеріальний резерв органів місцевого самоврядування (ОМС) є стратегічним інструментом, що дозволяє забезпечити ефективну реакцію на надзвичайні ситуації. Зазвичай він включає запаси продовольства, води, медикаментів, палива та іншого критично важливого обладнання і ресурсів, що дозволяє оперативно реагувати на кризові ситуації.

 

Минулого тижня представники Біловодської селищної військової адміністрації долучилися до онлайн-заходу «Матеріальний резерв ОМС як один із інструментів реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального періоду». Подію провели спікери Олена Савченко, радниця з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Кіровоградській області, та Сергій Триюда, радник з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Тернопільській області.

 

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з найкращими практиками формування та управління матеріальними резервами, обмінятися досвідом і розробити конкретні кроки для вдосконалення системи забезпечення населення необхідними ресурсами в умовах можливих криз.

 

«Матеріальний резерв є своєрідною "подушкою безпеки", яка дозволяє громаді ефективніше протистояти різноманітним викликам та зберегти стабільність функціонування життєво важливих систем», – зазначив заступник начальника адміністрації Михайло Корень.

 

«Наявність достатнього запасу необхідних матеріалів дозволяє оперативно надавати допомогу населенню в разі виникнення надзвичайних ситуацій, таких як аварії на тепломережах, стихійні лиха тощо», – підкреслив завідувач сектору з військового обліку, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Денис Кобан.

 

Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe (Ukraine – Local Empowerment, Accountability and Development, Україна - підсилення на місцях, підзвітність та розвиток) – це програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією. Програма спрямована на допомогу у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України.